Intenzivní péče

 

V oboru intenzivní péče v naší nabídce převažuje především řada COOK Medical pro intenzivní péči. COOK Medical je výrobcem světově nejlepších prostředků zdravotnické techniky pro intervenční diagnostické a léčebné postupy. V této kategorii naleznete žilní či drenážní katétry, sety pro zajištění dýchacích cest, výživové sondy a další nástroje v té nejlepší kvalitě.

U pacientů po mrtvicích, infarktech a s neurologickým poškozením je často využíváno pozitivních účinků hypotermie a to zejména na jednotkách intenzivní péče. Proto jsme do naší nabídky pro oddělení intenzivní péče zařadili systém pro řízenou hypotermii a normotermii ZOLL ThermoGard XP.


Používá se k ošetření spontánního a tenzního pneumothoraxu
cena: na dotaz
Jednoduchý a tenzní pneumothorax
cena: na dotaz
Doplněk k aspiračním pneumothorax setům
cena: na dotaz
Používá se k infuzím a odčerpání promývacích roztoků v peritoneální dutině.
cena: na dotaz
Používá se k drenáži pohrudniční tekutiny.
cena: na dotaz
Set pro pneumothorax
cena: na dotaz

Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás