Přístroj Vicorder

Přenosný, kompaktní

Vicorder je kompaktní, pouze 600g vážící přístroj zahrnující následující funkcionality – digitálně řízené nafukování a vyfukování tlakových manžet ( 2 kanály), sensory pro fotopletysmografii (2 kanály) a připojení a řízení Dopplerovské sondy. Vicorder je připojen přes USB port k PC, kde se provádí vyhodnocování snímaných signálů, komunikace s Vicorderem a ukládání dat. Zároveň také poskytuje napájení přístroje, takže nepotřebuje tedy samostatné připojování do sítě! Ve spojení s notebookem představuje Vicorder pohodlný přenosný komplexně-diagnostický přístroj.

Optimální uživatelský interface

Vicorder poskytuje téměř neomezené spektrum vyšetření, všechny procedury jsou prováděny pomocí intuitivního animovaného anatomického 3-D zobrazení vyšetřovaných míst. Fhotopletysmografie a Pulse Volume Pletysmografie vyžaduje minimální interakci operátora a šetří tak čas a náklady na vyšetření. Automatické, přímé měření např. rychlosti pulzní vlny (puls wave velocity) trvá méně než 1 minutu. Kromě širokého spektra vyšetření Vicorder nabízí také výkonný databázový systém umožňující ukládání, archivaci i zálohování dat.

Kompletní výbava

V základní výbavě je zahrnut veškerý spotřební materiál jako jsou manžety, PPG senzory, kabely, sondy apod., které jsou třeba k provádění všech nabízených testů a jsou zahrnuty v ceně přístroje.

Široké spektrum vaskulárních a venózních testů

Klinické testování

Vicorder je vyráběn firmou Skidmore Medical Ltd. v Bristolu (Velká Británie) a byl testován na mnoha pracovištích. Byla provedená celá řada srovnávacích studií s jiným technologiemi a metodami měření jednotlivých funkcionalit, které ukazují vysokou korelaci

Příklady reportů naleznete v sekci Ke stažení

Ke stažení


Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás