Úvod Pro pacienty

Pro pacienty

Roušky a respirátory třídy KN95 zakoupíte nyní také přímo u nás.

 

 

 

 

 

 

Přestože se společnost MEDIAL specializuje zejména na dodávky materiálu a zboží do nemocnic a ordinací lékařů, nabízíme také příslušenství přímo pro pacienty.Čistící kit ke kanyle

Jedná se zejména o příslušenství k tracheostomickým kanylám - prostředky pro průběžnou péči o tracheostoma, čištění a dezinfekci kanyl, ochranné rolákyšátky; dále mluvící chlopně, HME- umělé nosy s i bez možnosti připojení kyslíku a dekanylační uzávěry.

V některých případech lze využít poukaz na úhradu zdravotní pojišťovny.

V případě dotazů se obracejte na obchodní zástupkyni Ivanu Procházkovou na telefonním čísle 602 388 667 nebo emailu prochazkova@medial.cz.

 

Elektrolyrynx Romet

 

 

 

Dalšími produkty, které mohou využít přímo pacienti, jsou přístroje Elektrolarynx Romet, které umožňují mluvení například po provedené tracheostomii či laryngektomii.

Také zde se v případě dotazů se obracejte na obchodní zástupkyni Ivanu Procházkovou na telefonním čísle 602 388 667 nebo emailu prochazkova@medial.cz.

 

 

 

 

Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás