Kapslová endoskopie

Společnost MEDTRONIC je výrobcem diagnostických systémů kapslové enteroskopie pro neinvazivní vyšetření zažívacího traktu. 

Diagnostická kapsle PILLCAM umožňuje vizualizaci gastrointestinálního traktu pacienta a lokalizaci vizuálních nálezů neinvazivní a ambulantní cestou.

Nyní jsou k disposici tři typy kapslí – tenkostřevníkolonická a jícnová.

Přirozená peristaltika posunuje kapsli bezbolestně zažívacím traktem a přitom snímá jeho sliznici. Obrázky jsou ukládány v záznamové jednotce, kterou nosí pacient u sebe. Záznam je po stažení ze záznamové jednotky vyhodnocen lékařem specialistou.

Výhody

PillCam® endoskopická kapsle je bezdrátové neinvazivní diagnostické zobrazovací zařízení pro použití v zažívacím traktu. Přirozená peristaltika posunuje přitom kapsli PillCam® bezbolestně zažívacím traktem a vysílá barevné snímky , které jsou ukládány v záznamové jednotce.


Procedura se zahajuje ambulantně, pacient není omezen ve svých běžných fyzických aktivitách. Po ukončení procedury jsou data přenesena na pracovní stanici a analyzována.

Ke stažení


Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás