Přístroj FRAS 4 Free Radical Analytical System

FRAS 4 Evolvo je přístroj umožňující měřit hladinu hydroperoxylových radikálů v organismu. Měření se provádí na vzorku 20µl kapilární nebo venózní krve pomocí měřicí soupravy Evolvo kit. Každá souprava Evolvo kit obsahuje 50 testů d-ROMs pro měření volných radikálů a 50 testů BAP (biologického antioxidačního potenciálu a zároveň obsahuje veškerý spotřební materiál potřebný pro provedení měření (špičky, mikrokyvetu atd.).
Hodnotu měření je možno vytisknout na integrované termotiskárně nebo uložit do PC pomocí programu Win Os Manager, který zároveň provede analýzu výsledku a vygeneruje report s vyhodnocením stavu a doporučením dalšího postupu.

FRAS 4 Evolvo je přístroj umožňující měřit hladinu hydroperoxylových radikálů v organismu.

Měření se provádí na vzorku 20µl kapilární nebo venózní krve pomocí měřicí soupravy Evolvo kit. Každá souprava Evolvo kit obsahuje 50 testů d-ROMs pro měření volných radikálů a 50 testů BAP (biologického antioxidačního potenciálu a zároveň obsahuje veškerý spotřební materiál potřebný pro provedení měření (špičky, mikrokyvetu atd.).

Hodnotu měření je možno vytisknout na integrované termotiskárně nebo uložit do PC pomocí programu Win Os Manager, který zároveň provede analýzu výsledku a vygeneruje report s vyhodnocením stavu a doporučením dalšího postupu.

Klinické studie dle oborů

Ke stažení


Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás