Retrakce

Vaše dotazy zodpoví obchodní zástupkyně Dana Fialová .

Společnost Omni-tract Surgical je světovým leaderem v oblasti ke stolu upevněných retrakčních systémů. Lze vybírat ze tří produktových řad: kruhové retraktory, Fast systems retraktory a Omni-flex retraktory které se vzájemně liší principem konstrukce.

Jedná se o mimořádně stabilní retraktory, využívající bajonetového systému uchycení lopat. Jejich velkou předností je variabilita a široký sortiment příslušenství.

Volit lze ze specifických připravených setů pro širokou škálu chirurgických výkonů. Systém Omni-flex je velmi flexibilním systémem.

FastSystem BF200

VÝHODY: Výborná stabilita retrakce u maligně obézních pacientů. Elevace horního xiphoidálního nebo subkostálního okraje. Laterální retrakce s minimální interferencí se systémem. Ušetří čas i instrumentárium.

VHODNÝ PRO:

FastSystem UF400

Urologický retraktorový systém pro jednostranný pánevní přístup.

VHODNÝ PRO:

Ke stažení


Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás