Etikety

Etikety BRADY pro laboratorní značení jsou určeny do extrémních teplotních a chemických podmínek. Podle materiálu a provedení (základní, samolaminovací) jsou odolné teplotám:

- tekutý dusík (-196°C)
- mrazící boxy (-70°C)
- autoklávy (120°C - 130°C)
- horké lázně (100°C)

a odolávají chemikáliím: xylen, dimethylsulfoxid, ethanol, aceton, benzín, atd. V nabídce jsou etikety pro identifikaci: uzávěrů ampulek, zkumavek do centrifugy, slámek (straws), výtěrových tampónů, mikrotitračních destiček, mikroskopických sklíček, kryogenních zkumavek a ampulek, skleněných baněk, apod. Pro tisk etiket je možné použít různé typy BRADY tiskáren.

 

Zde naleznete komplexní přehled materiálů, barev a velikostí etiket Brady. S výběrem etiket ideálních pro vaše potřeby vám rádi poradíme.

S veškerými dotazy ohledně laboratorního značení Brady se obracejte na obchodního zástupce Ing. Romana Kopřivu.

 

V oblasti etiket bychom vám rádi představily dvě chytré novinky:

Etiketa s indikátorem sterilizace B-7425-AC

Etiketa potvrzuje úspěšné provedení sterilizace.

                             

Etikety s indikací sterilizace jsou ideální pro širokou škálu laboratorních procesů včetně sledování vzorků, správy zásob, obecného sledování a identifikace skleněných pomůcek nebo zásobníků.

Jasná vizuální indikace

Etiketa B-7425-AC je štítek indikující parní sterilizaci a je vyvinutá pro použití v autoklávech. Označení změní barvu z bílé na hnědou / kakaovou při vystavení podmínkám autoklávu při teplotě 121 °C po dobu 10 minut, a také zobrazí slovo "sterilized". Laboratorní specialisté získají jasnou, vizuální indikaci pro rychlé zjištění, které ze zásobníků jsou sterilní.

Spolehlivá a snadno použitelná

Samolepící etiketa s indikací sterilizace je navržena tak, aby snadno přilnula na lahvičky, zkumavky, baňky a další nádobky na vzorky, které mohou v laboratoři vyžadovat sterilizaci. Etiketa zůstane připevněna na většině povrchů, včetně skla, plastu, nerezu, hliníku a dalších. Je vyrobena z polypropylenu. Zůstane čitelná, pokud je vystavena běžným laboratorním chemikáliím a teplotám v rozmezí -196 °C až 121 °C.

Tisk na místě

Etikety s indikátorem sterilizace B-7425-AC mohou být vytištěny v libovolné laboratoři s profesionálními tiskárnami etiket od firmy Brady, kdykoli je to zapotřebí. Mezi tiskárny kompatibilní s touto etiketou patří tiskárny etiket BBP12 a BBP33 při použití inkoustové pásky R4300. S aplikacemi Brady Workstation mohou specialisté snadno přidávat na štítky čárový kód nebo jakoukoli jinou zprávu pro lepší sledování.

 

Vodou smývatelná etiketa B-403

                     

Etiketa B-403 se zcela rozpustí během 30 sekund namáčení v teplé vodě bez poškození povrchu a bez ponechání lepkavých zbytků. Je ideální pro označování položek, které potřebují novou identifikaci po každém použití. 

Rychlé a snadné

Papírová etiketa B-403 rozpustná ve vodě je samolepící a velmi snadno se aplikuje. Usnadňuje práci při odstranění štítků, snižuje údržbu filtrů a odtoků a umožňuje
snadnou re-identifikaci opakovaně použitelných předmětů. 

Široká škála povrchů

Ve vodě rozpustný štítek B-403 dobře přilne k většině povrchů, včetně skla, nerezové oceli, hliníku, plastu a dalších. Díky tomu je štítek skvělým řešením, pokud potřebujete krákodobou identifikaci pro kontejnery, laboratorní sklo a plasty s minimem odpadu.

Tisk na místě

Vodou odstranitelné štítky lze tisknout na místě pomocí stolní tiskárny Brady. Mezi tiskárny kompatibilní se štítkem rozpustným ve vodě B-403 patří
BBP12, S3100, BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37 a BradyPrinter i7100.

  

 Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás