ORL unity

Otopront

Německá společnost Happersberger Otopront je dodavatelem velmi kvalitních a designových produktů pro ORL ambulance.

V nabídce jsou nejen ORL unity různých velikostí, barev a variant a vyšetřovací i lékařská křesla, ale také například audiometr, tympanometr, přenosné endoskopické centrum nebo sinuskop atd.

BASIC PLUS

Jedná se o jasně uspořádanou strukturovanou pracovní stanici. Všechny funkční elementy jsou uspořádány tak, aby byly snadno ovladatelné jednou rukou, lékaři na dosah.

Přihrádky na uložení nástrojů, přihrádky na přípravu potřebných nástrojů a kontejnery na odpad jsou umístěny v blízkosti pacienta, kdežto kabely vedoucí od světelných zdrojů jsou výhodně zavěšeny v centru pracovní stanice.

Stanice obsahuje dostatek zásuvek a úložného prostoru, pro uložení jednorázových materiálů. Díky modulovému designu a dostupnému vybavení je možné sestavit pracovní stanici podle individuálních požadavků.

Je dostupná také verze pro leváky.

Bližší specifikaci jednotky naleznete v příložených dokumentech ke stažení.

SMART

Jedná se o mobilní ORL jednotku rozšířenou o skříňku na nástroje. Oblast jejího využití je široká, je vhodná jak pro bed-side použití, tak i pro operační sály, ambulance a soukromé ordinace.

Mobilitu jednotky zajišťují gumová antistatická kolečka.

Jednotka je vybavena nadstandardními funkcemi, jako: automatickou aktivací sání a integrovanou čističkou odsávací roury. Nadto mohou být integrovány moduly pro proplach teplou vodou, nebo kompresorová jednotka. Jsou zde dostupné až tři halogenové světelné zdroje pro endoskopické použití.

Bližší specifikaci jednotky naleznete v příložených dokumentech ke stažení.

Kompaktní stěnový unit ORL 1

Základní jednotka obsahuje :

Ke stažení


Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás