Tiskárna M611-EU-LABS

Kód produktu: 20-317840

Přidejte se k evoluci chytřejší identifikace

Mobilní tiskárna BradyPrinter M611 píše novou kapitolu v pokračujícím vývoji identifikačních řešení. Design i těch nejkomplexnější etiket můžete snadno připravit v terénu jen s pomocí smartphonu a bezplatné aplikace Expresní etikety společnosti Brady a pak je vytisknout na spolehlivé průmyslové materiály etiket pomocí mobilní tiskárny M611.

Návrhy komplexních etiket v terénu pomocí telefonu

Aplikace Expresní etikety nainstalovaná na libovolném smartphonu slouží k snadnému navrhování komplexních etiket, a to včetně možnosti tisku 1D i 2D čárových kódů, serializace a použití rozsáhlé knihovny obrázků včetně textu, časového razítka nebo dat z cloudu. Aplikace Expresní etikety nabízí nejucelenější funkce pro design etiket a je dostupná pro všechny typy smartphonů. Obsahuje průvodce designem, který rychle vytvoří konkrétní identifikační etikety.

Přístup odkudkoli

Připravené etikety lze odeslat na tiskárnu BradyPrinter M611 z aplikace Expresní etikety ve smartphonu přes připojení WiFi nebo Bluetooth a ihned vytisknout. Hotové etikety je také možné poslat do počítače v kanceláři, aby další uživatelé nemuseli vytvářet etiketu vždy od začátku. Vzdálenost mezi kanceláří a místem práce v terénu lze snadno překonat. Stačí otevřít dostupné návrhy, upravit je a vytisknout v kanceláři. Etikety navržené pomocí jakékoli aplikace platformy Brady Workstation jsou kompatibilní s aplikací Expresní etikety dodanou s tiskárnou BradyPrinter M611.

Tisk spolehlivých etiket

Mobilní tiskárna BradyPrinter M611 je kompatibilní s širokou škálou spolehlivých, průmyslových materiálů etiket. Tyto materiály dokážou odolávat extrémním teplotám, ohni, chemikáliím, rozpouštědlům, pohonným látkám, vlhku i prachu. Etikety jsou vyrobeny tak, aby pevně držely a zůstaly čitelné i v náročných podmínkách a jsou dostupné jako různé typy etiket pro profesionální použití, včetně etiket pro kabeláž, samolaminovacích etiket, štítků na kabely, visaček a různých etiket na komponenty, například etiket na reliéfní profil v kvalitě výrobních štítků.

Více informací naleznete níže v přiloženém letáku, případně kontaktujte obchodního zástupce Romana Kopřivu.


Cena na dotaz

+

Související produkty

Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás