Retrakce

Společnost Omni-tract Surgical je světovým leaderem v oblasti ke stolu upevněných retrakčních systémů. Lze vybírat ze tří produktových řad: kruhové retraktory, Fast systems retraktory a Omni-flex retraktory které se vzájemně liší principem konstrukce.

Jedná se o mimořádně stabilní retraktory, využívající bajonetového systému uchycení lopat. Jejich velkou předností je variabilita a široký sortiment příslušenství.

Volit lze ze specifických připravených setů pro širokou škálu chirurgických výkonů. Systém Omni-flex je pak velmi flexibilním systémem který se ve variantě VO 450 dá využít pro většinu specializací a výkonů..

NOVINKA

OmniFlex System VO 100, 400, 450

Velmi flexibilní retraktorový systém, který lze ve variantě VO 450 využít ve všech chirurgických oblastech. Specifické lopaty si lze dokoupit dle zkušeností s užíváním systému. Konfigurace a výčet lopat naleznete v dokumentech KE STAŽENÍ

FastSystem VF400

Stoney základní cévní retraktorový systém Omni-Tract zajišťuje optimální přístup k hlubokým lézím, stejně jako při zákrocích v malém operačním poli.

VHODNÝ PRO:

Abdominální aortální aneurysma
Ileofemorální bypass
Karotická endarterektomie
Femoropopliteální zákroky
Výkony na hrudníku

FastSystem BF200

VÝHODY: Výborná stabilita retrakce u maligně obézních pacientů. Elevace horního xiphoidálního nebo subkostálního okraje. Laterální retrakce s minimální interferencí se systémem. Ušetří čas i instrumentárium.

VHODNÝ PRO:

FastSystem GF400

VÝHODY: Spolehlivost – cíleně navržené retraktorové systémy Omni-Tract zajišťují stálou přehlednost operačního pole. Nastavitelnost – sada nezávislých pákových nastavení umožňuje užití retraktoru pro širokou škálu výkonů. Retraktor je možné nastavit v závislosti na technice operace i velikosti pacienta. Výkonnost – design jednotlivých součástí rámu a držáku šetří čas při sestavování a snižuje instrumentální
nároky.

VHODNÝ PRO:

FastSystem PF100

Pediatrický retraktorový systém umožňuje širokou nastavitelnost v malém operačním poli.

VHODNÝ PRO:

FastSystem UF400

Urologický retraktorový systém pro jednostranný pánevní přístup.

VHODNÝ PRO:

OMNI-LapoTract LS150

Laparoskopický podpěrný systém, držák pro endoskop, vějířovité retraktory a kleště.

Držák pro 5 mm a 10 mm nástroje / endoskop. Držák pro vějířovitý retraktor a kleště. Směrová flexibilita. Systém zajišťuje stabilitu obrazu.

VHODNÝ PRO:

Ke stažení


Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás