Příslušenství ke kanyle - Care

Péče o tracheostoma co nejpříjemnější

Pacienti po tracheostomii či  laryngektomii potřebují pomůcky, které jim pomohou usnadnit život po zákroku a cítit se co nejvíce pohodlně. Pro co nejlepší péči o tracheostomické kanyly a stoma je k dispozici široká škála příslušenství.

Mnoho položek v produktové řadě TRACOE CARE, jako jsou krční pásky a komprese na krk, pomáhají při každodenním životě s tracheostomickou kanylou.

Speciální ochrana

Tracheální komprese mohou být použity například k vytvoření měkké bariéry mezi kanylou a stomatem, absorbovat případnou sekreci ze stomatu. Další výrobky, jako jsou speciální čisticí soupravy a kartáčky, pomáhají udržovat extrémně důležité vysoké hygienické standardy. Dobře ošetřená kanyla a stoma zajišťují, že pacient se cítí pohodlněji, ale také se výrazně snižuje pravděpodobnost možných komplikací.

Ochranné ubrousky, šátky a roláky mohou pomoci nahradit ztracené ochranné a filtrační funkce nosu. Chrání dýchací cesty před vysušením, nachlazením, prachem. Tím, že zakrývají tracheostomickou kanylu či stoma, zabraňují vniknutí například létajícího hmyzu, ale také pozitivně ovlivňují psychiku pacienta.

V této kategorii naleznete kompletní příslušenství k tracheostomickým kanylám (krční pásky, kartáčky, dezinfekční prostředky, sprchový chránič, ochranné roláky).

 

Další informace k tomuto sortimentu vám podá obchodní zástupkyně Ivana Procházková.

Ke stažení


Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás