Radiofrekvenční přístroj

Výkony pro dermatologii

Radiofrekvenční chirurgie z pohledu primáře plastické chirurgie

Využití radiofrekvenčních vln v medicíně pro pacienty znamená využití několik desítek let známé a dlouhodobě používané technologie. Nejedná se tedy o žádnou novinku či metody ve fázi zkoušení, kdy bychom se měli obávat jakýchkoli projevů pozdních nežádoucích účinků.

 Ať už se jedná o využití v oborech chirurgických, dermatologických či v estetické medicíně, vždy je tato metoda velmi šetrná k okolním tkáním a přitom s maximálním a přesným účinkem a efektem. Toto umožňuje i následné velmi dobré hojení a kratší dobu rekonvalescence.

Široké možnosti využití jsou umožněny i dlouholetými zkušenostmi a stále dokonalejšími přístroji firmy Ellman, která tyto lékařské přístroje vyrábí již desítky let a vychází ze zkušenosti lékařů a jejich požadavků pro co nejefektivnější využití této technologie v medicíně.

MUDr. Dušan Záruba
Prim. odd. plastické chirurgie,
Ústav estetické medicíny a.s.

Verze radiofrekvenčních přístrojů Ellman 

Ellman Surgitron Dual S5, Ellman Surgitron Dual, Acusect

Dermatochirurgické výkony - Ellman video

Ke stažení

Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás