Retrakce

Společnost Omni-tract Surgical je světovým leaderem v oblasti ke stolu upevněných refrakčních systémů. Lze vybírat ze tří produktových řad: kruhové retraktory, Fast systems retraktory a Omni-flex retraktory které se vzájemně liší principem konstrukce.

Společnost Omni-tract Surgical je světovým leaderem v oblasti ke stolu upevněných retrakčních systémů. Lze vybírat ze tří produktových řad: kruhové retraktory, Fast systems retraktory a Omni-flex retraktory které se vzájemně liší principem konstrukce.

Jedná se o mimořádně stabilní retraktory, využívající bajonetového systému uchycení lopat. Jejich velkou předností je variabilita a široký sortiment příslušenství.

Volit lze ze specifických připravených setů pro širokou škálu chirurgických výkonů. Systém Omni-flex je pak velmi flexibilním systémem který se ve variantě VO 450 dá využít pro většinu specializací a výkonů.

NOVINKA

OmniFlex System VO 100, 400, 450

Velmi flexibilní retraktorový systém, který lze ve variantě VO 450 využít ve všech chirurgických oblastech.

Specifické lopaty si lze dokoupit dle zkušeností s užíváním systému. Konfigurace a výčet lopat naleznete v dokumentech KE STAŽENÍ

 

FastSystem VF400

Stoney základní cévní retraktorový systém Omni-Tract zajišťuje optimální přístup k hlubokým lézím, stejně jako při zákrocích v malém operačním poli.

VHODNÝ PRO:

Ke stažení

Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás