Radiofrekvenční chirurgie

Radiofrekvenční elektrokoagulátor ELLMAN

Radiofrekvenční koagulátor ellman je alternativou skalpelu a laseru. Klinické testy prokázaly, že zvolená frekvence 4MHz je optimální pro dosažení nejlepších chirurgických výsledkù. Řez vzniká na buněčné úrovni působením elektromagnetického vlnění ve spektru rádiových vln, nikoli pálením vysokou teplotou - metoda studeného řezu.

Pomocí radiofrekvenční jednotky ellman lze dosáhnout precizních jemných řezů za současného stavění krvácení. Použití této technologie eliminuje vznik jizev tvořících se  v důsledku stlačení tkáně při vedení řezu klasickým skalpelem.

Výsledkem jsou čisté, jemné řezy s minimálním laterálním poškozením tkáně v okolí řezu.

Výhody radiofrekvenční chirurgie ELLMAN 4 MHz

Duální technologie kombinuje dvě optimální frekvence pro zajištění maximální chirurgické výtěžnosti. Nedochází k jizvení tkáně. Pět rozdílných modulací vlnění umožňuje postupovat dle specifických vlastností tkáně, na které je výkon prováděn.

Vizuální a audio bezpečnostní indikátory zajišťují bezpečí lékaře i pacienta. Široká škála elektrod a příslušenství. Neutrální plotna-anténa nemusí být v přímém kontaktu s pokožkou pacienta. Menší laterální poškození tkáně než při použití laseru.

Ke stažení


Proč s námi spolupracovat?

Společnost MEDIAL spol. s .r.o. byla založena roku 1991. Od začátku své existence je zaměřena především na distribuci zdravotnické techniky a speciálního zdravotnického materiálu světově renomovaných výrobců. V roce 2009 byla působnost společnosti rozšířena o testy pro hygienické stanice a potravinářské provozy. Nově je pak v nabídce také řada pro domácí péči a zdraví.


Více o nás