Tuto oblast mají na starosti

Marketingový ředitel Kosek František, Ing.

Kosek František, Ing.

[javascript protected email address]
+420 603 807 804 Odeslat dotaz

Odeslat dotaz obchodnímu zástupci
Text dotazu


Přístroj Endo-Pat2000


Endotheliální dysfunkce je nejranější stádium počínajícího kardiovaskulárního onemocnění.

Přístroj Endo-Pat2000 umožňuje neinvazivně změřit endotheliální funkci a kvantifikovat její případnou dysfunkci stanovením RHI (Reactive Hyperemia Index). Zároveň vypočítá Augmentační index AI.

Princip měření:

Principem měření je analýza tzv. PAT signálu (Periferního Arteriálního Tonusu) . PAT technologie je klinicky ověřeným oknem do kardiovaskulárního a autonomního nervového systému. Pro tento účel vyvinula firma Itamar snadno použitelný jednorázový neinvazivní PAT senzor. Data snímaná ze senzoru jsou přenášena do PC a analyzovaná vyspělými digitálními procesními algoritmy

PAT signál:

PAT signál se snímá z PAT senzorů, umístěných na ukazováčcích obou rukou ve třech po sobě jdoucích 5 minutových fázích. První fáze je klidová, ve druhé fázi dojde k úplné okluzi na jedné paži a ve třetí fázi se měří odezva Pat signálu na okluzi.
 Celé vyšetření trvá cca 20 minut.

Ukázky výsledné obrazovky:

 

      Normální endoteliální funkce                                   Endoteliální dysfunkce

 

Po automatickém výpočtu je možné vygenerovat pdf report:
Klinické studie:

Firma Itamar spolupracuje s vedoucími výzkumnými a lékařskými pracovišti po celém světě. PAT technologie js součástí výzkumných programů jako jsou v institucích jako jsou Framingham Heart Study, Mayo Clinic, Harvard School of Medicine, Boston University, New England Medical Center, Yale University, Pittsburgh University Medical Center, Mount Sinai NY, Cedars-Sinai, Johns Hopkins University, Emory University a mnoha dalších.

Bylo provedeno globálně již více než 100.000 testů a prodáno přes 400 přístrojů v 50 zemích.

K dispozici je velké množství klinických srovnávacích studií, protokolů a abstrakt a probíhá celá řada farmakologických studií účinků léků ve fázi jejich klinických testování využívajících PAT technologii.

Ke stažení

VAŠE POPTÁVKA:

UPOZORNĚNÍ

Nejste přihlášen!

Přihlaste se Pro OBJEDNÁNÍ je nezbytné být registrovaným a přihlášeným uživatelem.