Lékař


Vítáme vás v lékařské sekci webových stránek MEDIAL s.r.o.

Již řadu let se specializujeme na distribuci vysoce kvalitních přístrojů a spotřebního materiálu světově známých výrobců pro různé medicínské obory.

Tato webová prezentace je rozdělena v rámci oblastí medicíny, kterými se naše společnost zabývá, jednoduchým kliknutím přejdete k informacím o produktech z vašeho oboru.


Anesteziologie a int. péče

intensive_care.jpg Řada produktů COOK intenzivní péče, přístroj pro systémovou řízenou hypo/normotermii Thermogard XP, řada COOK emergentní péče, krytí na popáleníny Burnshield.

Přejít na detail

Chirurgické obory

chirurgické obory Nabídka produktů pro chirurgické obory je rozdělena do následujících skupin: kardiochirurgie, plastická chirurgie, proktochirurgie a obecná chirurgie.

Přejít na detail

Dermatologie

Dermatologie Radiofrekvenční přístroj pro řez a koagulaci ELLMAN, systém Pellevé k neinvazivnímu vyhlazování vrásek přístrojem ELLMAN, kožní popisovače, rychlé diagnostické testy pro venerologii.

Přejít na detail

Gastroenterologie

gastroenterologie.jpg Výrobky pro obor gastroenterologie je možné rozdělit do několika skupin: desinfekce endoskopů Cleantop, kapslová endoskopie Given, endoskopie a příslušenství COOK, ochranné pomůcky proti RTG záření Protecx, rychlá diagnostika

Přejít na detail

Kardiologie

kardio.jpg Přístroj pro diagnostiku funkce cévního endotelu ENDOPAT, komplexní kardiologická laboratoř VICORDER

Přejít na detail

MRI

Medspira Breat Hold Přístroj Medspira Breath Hold, překládací podložky, RTG ochranné pomůcky.

Přejít na detail

Oftalmologie

Oftalmologie Radiofrekvenční přístroj Ellman, chirurgiecké nástroje JARIT, kožní popisovače Purple Surgical, chladivá regenerační maska ICE Mask

Přejít na detail

ORL

othorhinolaryngologie.jpg ORL vyšetrovací unity, křesla, čelní světla, audiometrie, tympanometrie, rhinomanometrie, kalorimetrie, endoskopie OTOPRONT, radiofrekvenční chirurgie ELLMAN, chirurgická navigace COLLIN, nosní tamponády, kanyly TRACOE.

Přejít na detail

Praktické lékařství

Praktické lékařství Rychlé diagnostické testy virologie, bakteriologie. Přístroj pro stanovení krevní srážlivosti INR - INRatio2, přístroj pro stanovení CRP - NycoCard Reader (také U-albumin, D-dimery, HbA1c a mnoho dalšího.

Přejít na detail

Psychiatrie

psychiatrie Léčba světlem - SAD.

Přejít na detail

Radiologie

1102_kabatovy_typ_horniho_dilu.jpg Pomůcky pro ochranu před RTG zářením Protecx, přístroj Medspira Breath Hold, překládací podložky.

Přejít na detail

Radioterapie

Medspira Breath Hold Přístroj Medspira Breath Hold, překládací podložky, RTG ochranné pomůcky.

Přejít na detail

Urologie

Urologie Řada COOK pro urologii, ultrazvukové přístroje pro stanovení objemu močového měchýře, ochranné pomůcky proti RTG záření, holmium laser.

Přejít na detail

VAŠE POPTÁVKA:

UPOZORNĚNÍ

Nejste přihlášen!

Přihlaste se Pro OBJEDNÁNÍ je nezbytné být registrovaným a přihlášeným uživatelem.